Volejbalový turnaj 2019

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 27. 02. 2019   |  PUBLIKOVAL: Pavlína Vošahlíková   |  KATEGORIE: Aktuality

V současné době připravujeme již druhý ročník charitativního volejbalového turnaje, který proběhne v sobotu 25. května od13,00  ve Sportovně relaxačním areálu Hluboká nad Vltavou. K dnešnímu dni spolek podporuje 7 „vzácných“ dětí a jejich rodiny. Jedná se o děti s metabolickým onemocněním. Dále spolek podporuje pracoviště metabolické jednotky kliniky dětského a dorostového lékařství 1. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy, kde se malí pacienti léčí.

Tímto bychom Vás rádi pozvali na druhý ročník volejbalového turnaje pro Matyáše. Bude zde opět bohatý doprovodný program pro děti, malování na obličej, soutěže, dětské disko, skákací hrady a spousta zábavy.

Cena startovného za hráče zůstává stejná, tzn. 800,-/ hráč, 2400,-/ tým.

Týmy budou sestaveny po třech.

Pro hráče bude připravené občerstvení (jídlo, pití, ovoce).

Vstupné pro nehráče je 100,- Kč, děti budou mít vstupné zdarma.

Po turnaji proběhne charitativní dražba, k dražbě jsme získali hokejku Tomáše Plekance a další.

Týmy přihlašujte do neděle 12.5.2019

Těšit se na Vás bude tým spolku Matyáš a patronka spolku herečka Denisa Pfauserová.

Plakat Volejbalovy turnaj 2019