Příspěvky za duben 2018

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 28. 04. 2018   |  PUBLIKOVAL: Pavlína Vošahlíková   |  KATEGORIE: Aktuality

V měsíci dubnu, se pro náš nadační spolek Matyáš konalo benefiční představení – hudební komedie Světáci. Benefici uvedl Divadelní spolek J.K. Tyl České Budějovice v divadle u Kapličky.

Na tomto představení se pro spolek vybralo krásných 10 000,- Kč, které byly předány rodičům Matyáška formou šeku a za tyto peníze byla hned nakoupena čistička vzduchu a potřebné rehabilitační pomůcky pro Matyáška.

PrispevkyDuben02
Benefice pro Matyáše - hudební komedie Světáci
PrispevkyDuben01
rodiče Matyáše

V pondělí 30. dubna na jsme nechali na příslušném Obecním úřadě rozpečetit jednu z našich prvních kasiček, kterou máme umístěnou v PNEU ALU Bazaru v Litvínovicích. Dárci nám touto formou přispěli 1

8.982,- korun, které jsme vložili na náš transparentní účet. Tímto velice děkujeme všem našim dárcům, Vaší podpory si nesmírně vážíme.

Dále jsme v dubnu pořídili dar pro Štěpánka Pošíka a to také čističku vzduchu, která by měla „našim“ dětem pomáhat v běžném životě, protože odstraňuje alergeny, mikroprach a snižuje výskyt bakterií.